У Смілі комісія з питаньТЕБ і НС зібралася на позачергове засідання

послаблення карантину10 листопада під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії було вирішено встановити з 00 год. 00 хв. 12 листопада «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сміли та запровадити відповідні «червоній» зоні протиепідемічні заходи.

У зв’язку із цим, структурним підрозділам виконавчого комітету, керівникам підприємств, установ та організацій у Смілі доручено забезпечити виконання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, забезпечити виконання постанови щодо обов’язкового щеплення працівників визначених професій та відсторонення від роботи працівників у разі відмови або ухилення від обов’язкового проведення профілактичного щеплення проти гCOVID-19, якщо вони не мають абсолютних протипоказань до їх проведення.

Також, доручего проводити щоденну оцінку епідемічної ситуації щодо COVID-19, збільшення кількості тестувань на визначення антигена коронавірусу, контроль за дотриманням критеріїв госпіталізації пацієнтів з COVID-19 та проведення інформування і роз’яснювальної роботи серед населення щодо протиепідемічних заходів та обмежень для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, а також обов’язкового їх дотримання.

Окрім того, керівнику Смілянської міської лікарні доручено організувати розгортання додаткових ліжко-місць для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 та забезпечити заклад додадковими джерелами альтернативного електропостачання.

Разом з тим, Смілянській міській філії ПАТ «Черкасиобленерго» доручено не відключати від електропостачання медзаклади, де є реанімаційні та “ковідні” відділення.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *