У Смілі капітально манеж дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»

129468835_1030161437450753_6274689032440092304_n_новый размерВін розташований на стадіоні «Юність». Упродовж двох років тривали ремонтні роботи за державною програмою, інформують у відділенні НОК у Черкаській області.

До того і будівля манежу, і умови для тренувань були жахливі: протікала покрівля, покриття бігової доріжки було старим, зношеним і не оновлювалося близько 50 років тощо. При цьому смілянські спортсмени навіть в таких умовах тренувалися і досягали результатів.

– Манеж був тривалий період у плачевному стані, буквально розвалювався. Нині маємо чудовий результат і європейські умови для занять спортом для наших дітей. Усі роботи виконані за стандартами та нормами. Тепер в манежі тепло, комфортно, красиво і зручно. Діти вже просяться займатися. Упевнені, що результати наших вихованців стануть ще кращими, адже в таких умовах приємно розвивати свої спортивні вміння, – розповідає директор ДЮСШ «Олімп», срібний призер Олімпійських ігор-1988 Олександр Мотузенко.

У манежі відновили бігову доріжку довжиною 60 метрів на 4 доріжки. Пісочну яму розширили і подовжили, зробили якісну планку для стрибків за всіма стандартами.

– Ми нарешті маємо гідні умови для тренувань наших дітей. Раніше було усе старе та зношене, а тепер набагато краще. Покриття на біговій доріжці м’яке, бігуче, яма для стрибків якісна. В таких чемпіонських умовах і працювати хочеться: навчати дітей, стимулювати їх, розвивати та виховувати, – розповідає тренер, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у довжину Катерина Чернявська.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *