У Смілі із великим концертом виступила Національна заслужена капела бандуристів

161740406_1651214478397811_8458593426361600720_o17 березня з великою концертною програмою у Смілу завітав один з провідних колективів нашої країни – Національна заслужена капела бандуристів.

Велика зала міського будинку культури, в рамках карантинних обмежень, зібрала велике коло шанувальників української національної культури. Більше 50 учасників колективу, а це музиканти та співаки протягом 1,5 години дарували своє мистецтво глядачам. Цей прославлений колектив, який є в трійці найкращих національних колективів, неодноразово підкорював сцени інших држав. І дуже приємно що їх творчість не оминула і наше місто.

Різноманітна програма, надзвичайно високе професійне виконання, велика кількість солістів, які є заслуженими працівниками культури України, додали яскравих вражень, гарного настрою та естетичного задоволення усім хто був присутній цього дня в залі.

Саме такі колективи є взірцем патріотизму та яскравим прикладом надзвичайно багатої культурної спадщина нашого народу, фундаментом національної культури, на яких повинне виховуватися підростаюче покоління, зазначили у Смілянському відділі культури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *