У Смілі готуються до нового навчального року. Головні моменти

photo_2022-08-17_08-48-14У Смілі готуються до нового навчального року. І, за можливості, його планують проводити, як офлайн, так і онлайн. Головна вимога часу нині – наявність облаштованого укриття. Загалом на території Сміли знаходиться 12 закладів загальної середньої освіти. Із них 5 мають найпростіші укриття. Про це своєму Телеграм-каналі повідомив міський голова Сергій Ананко.

Разом із тим, сім будівель взагалі не мають приміщень, які б можна було використати для укриття учнів і вчителів. Тож, в них навчання буде відбуватись лише в форматі онлайн.

Наразі в навчальних закладах з укриттями проводиться підготовка і оснащення цих приміщень всім необхідним. Комісія Черкаської РВА вже дозволила у двох смілянських школах розпочати навчальний процес у форматі офлайн.

Що важливо, перед 1 вереснем будуть ще проведені опитування серед батьків учнів, який формат навчання для своєї дитини вони обирають.

Не виключено, що у деяких закладах буде проводитись паралельно освітній процес офланй і онлайн.

Нині разом із начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем та начальником Черкаської РВА Валерією Бандурко очільник міста оглянув стан готовності укриття в одному із навчальних закладів Сміли. Відвідувачі відзначили, що усі приміщення знаходяться у задовільному стані. Тут діти різного віку зможуть і просто перебувати під час повітряної тривоги, і є можливість проведення для них занять та обладнані місця для відпочинку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.