У Смілі готуються до найскладнішого опалювального сезону

теплоСитуацію щодо цьогорічного опалювального сезону окресли під час прямого ефіру міський голова Сергій Ананко.

Підприємства активно готуються до нього. Сміляни щотижня беруть участь у нараді із Мінрегіону. Очікується, що цьогорічний опалювальний сезон буде дуже тяжким. І не лише для Сміли, але й для усієї країни вцілому.

Нині у місті готують альтернативні види опалення, а також пункти обігріву. Зараз опрацьовують питання закупки дизель-генераторів і теплових пушок, щоб можна було стаціонарно обладнати пункти обігріву. Вони можливо будуть у закладах освіти чи комунальних установах. Це у разі, якщо не буде газопостачання у місті та області. Тому, поки до жовтня є час, ці засоби будуть закуплені.

Не втрачають у Будинку рад і надії, що опалювальний сезон буде у звичному режимі, але готуються і до гіршого розвитку подій.

Відповідно до інформації керівників Нафтогазу та профільного Міністерства сезон буде тяжким і жити доведеться у режимі економії. За відповідними нормами уже зараз зменшують температурний режим. А це означає, що рівень температури, який має бути обов’язково дотриманим, як на котельнях, так і в будинках буде знижено.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *