У Смілі готують квест для молоді та продовжують допомагати переселенцям і захисникам

photo_2022-06-22_18-26-0622 червня Смілянська міська рада за сприяння благодійників та небайдужих мешканців продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Їм передають продукти харчування, засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування тощо.

500 банок тушонки, що виготовили освітяни міста, було передано мешканцям ОТГ для внутрішньо переміщених осіб.
Триває співпраця із волонтерами ГО “Воля і право”.

Міська рада дякує осередку ГО “Січ” Сміла за надання 1000 благодійних пакунків переселенцям міста.

Весело та цікаво провели свій вільний час маленькі сміляни та діти із внутрішньо переміщених сімей у волонтерському Центрі “Дозвілля” Будинку дитячої та юнацької творчості. Вони взяли участь у захопливому квесті “Острів скарбів”.

У Центральній міській бібліотеці ім.Олени Журливої, в рамках проекту “Культурний фронт”, відкрито виставку-продаж картин місцевої художниці Ольги Теплової. Авторка вирішила кошти, виручені з продажу своїх творів мистецтва, направити на потреби наших військових. Крім того, пані Ольга закликала інших творчих людей наслідувати її прикладу і взяти участь у культурно-мистецькому челенджі на підтримку ЗСУ.

Центром соціальних служб було надано допомогу: 36 осіб (12 родин) отримали гуманітарну допомогу; 13 осіб (5 родин) отримали допомогу одягом та взуттям; психологічну консультацію отримали 7 осіб (3 родини).

Молодіжний простір “Всі Свої” готує квест для молоді 14-18 років, який буде проводитись до Дня Конституції України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.