У Смілі підозрюваного у зґвалтуванні дитини відпустили з-під варти під особисте зобов’язання

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом насильства над малолітньою особою та умисного нанесення легких тілесних ушкоджень. Відповідальність за такі діяння відповідно до ч. 3 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом щодо малолітньої особи) та ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України передбачає до 15 років позбавлення волі.

25 вересня за підозрою у вчиненні даного злочину затримали 29-річного раніше судимого жителя міста Сміла, якому в подальшому судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

В зв’язку зі складністю кримінального провадження строк досудового розслідування продовжений до 4-х місяців. Слід зазначити, що проведення слідчих та процесуальних дій було ускладнене, крім іншого, розглядом численних заяв захисника підозрюваного про відвід учасників процесу, які судом визнані необґрунтованими.

Цього ж дня слідчим суддею відмовлено у задоволенні клопотання прокурора про продовження дії запобіжного заходу відносно підозрюваного у вчиненні даного особливо тяжкого злочину та замінено тримання під вартою на особисте зобов’язання.

З такою позицією слідчого судді Смілянська місцева прокуратура категорично не погоджується та на даний час прокурором готується апеляційна скарга на вказане рішення, інформують у місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.