У Смілі формують бюджет на 2024 рік

Відповідно до розпорядження міського голова Сміли Сергія Ананка створена тимчасова комісія зі складання проєкту бюджету Смілянської територіальної громади на 2024 рік.

З початку грудня очільник міста разом з депутатами міської ради, профільними заступниками, представниками фінансового управління проводять співбесіди з керівниками та бухгалтерами самостійних відділів та управлінь громади щодо формування головного фінансового документу міста.

Формування бюджету цьогоріч процес надскладний. Це пов’язано із значним зменшенням його дохідної частини. З жовтня 2023 року, відповідно до Закону #10037, ПДФО з грошового забезпечення військових 100% спрямовується до державного бюджету.

В результаті напрацювань та взаєморозуміння реальних можливостей головними розпорядниками коштів, вдалось дійти єдиної думки та сформувати збалансований бюджет громади на 2024 рік.

Вдалось витримати норми забезпечення в першу чергу захищених статей: заробітної плати з нарахуваннями, придбання медикаментів, придбання продуктів харчування та оплата енергоносіїв, також передбачено кошти на благоустрій міста, щоб забезпечити безперебійну роботу всіх бюджетних установ нашого міста.

На харчування дітей в дошкільних та шкільних навчальних закладах міста планується в бюджеті більше 17 млн. грн. Забезпечено 100% потребу закладів медицини.

Хоча бюджет на 2024 рік у Смілянській громаді є дуже складним та все ж у Будинку рад планують і надалі знаходити можливості допомагати Силам оборони України, зазначив міський голова Сміли у своєму Телеграм-каналі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.