У Смілі фахівці Управління держпраці нагадали про правила охорони праці на автомобільному транспорті

4_48Фахівець Управління держпраці у Черкаській області Анатолій Яременко провів лекцію для керівництва та працівників Приватного акціонерного товариства «Смілянське автотранспортне підприємство 17128», під час якої поінформував присутніх про основні вимоги Правил охорони праці на автомобільному транспорті.

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління наголосив, що кожний працівник до початку роботи повинен переконатися у безпечному стані свого робочого місця, перевірити справність запобіжних пристроїв, інструментів, механізмів, необхідних для виконання роботи.

– Забороняється допускати до роботи працівників, які не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці. На кожному підприємстві необхідно розробити інструкції з охорони праці відповідно до вимог Положення про розробку інструкцій з охорони праці, в установлені терміни проводити попередній (під час прийняття на роботу) і періодичний (протягом трудової діяльності) медичні огляди працівників відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, – підкреслив Анатолій Яременко.

Увагу присутніх акцентовано на основних небезпечних і шкідливих виробничих факторах, що впливають на працівників при експлуатації транспортних засобів.

Роботодавець зобов’язаний створити на кожному робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до вимог чинного законодавства, а також забезпечити додержання вимог щодо прав працівників у сфері охорони праці, забезпечити працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, відзначив на лекції фахівець Управління.

За інформацією Управління держпраці у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *