У Смілі дві особи задекларували доходи у розмірі понад один мільйон гривень

декларуванняДержавна фіскальна служба у Черкаській області нагадує – квітень – останній місяць деклараційної кампанії – 2019. Загалом, за три місяці жителі Черкаської області подали 9179 декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 216 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Задекларовано загальний дохід за 2018 рік у сумі – 553,4 млн.грн., що на 203 млн.грн. більше, ніж протягом трьох місяців минулого року.

Вже 34 особи задекларували доходи у сумі понад 1 млн. грн. – на 12 більше, ніж за три місяці торік. У Смілі таких мільйонерів – 2, зазначають у державній фіскальній службі.

Також із числа осіб, у деклараціях яких значаться статки понад 1 мільйон гривень – 10 жителів обласного центру, по 3 з Черкаського, Звенигородського та Монастирищенського районів, по 2 – з Тальнівського, Христинівського, Лисянського та Шполянського районів та по одному з Умані, Золотоноші, Корсунь – Шевченківського, Лисянського, Чорнобаївського районів.

Податкову знижку до повернення задекларували 2154 особи (на 555 більше, ніж торік) – до повернення підлягає 5 млн грн ПДФО.

Фіскали нагадують, 2 травня 2019 року – граничний термін подання декларації про доходи за 2018 рік для громадян, які зобов’язані декларувати доходи та осіб, що провадять незалежну професійну діяльність та 31 липня 2019 року – граничний термін сплати такими декларантами визначених у декларації податку і збору. 

До граничного терміну подання декларації залишилося відсьогодні 15 робочих днів. Варто звернути увагу, що 29 та 30 квітня – вихідні і центри обслуговування платників не працюватимуть.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *