У Смілі два медичні заклади передадуть на баланс місцевої громади

На Черкащині на фінансування місцевих бюджетів мають перейти три об’єкти: вузлова лікарня Христинівського державного підприємства “Одеська залізниця”, ДЗ “Відділкова лікарня станції ім. Т. Шевченка ДП Одеська залізниця” та “Спеціалізована медико-санітарна частина № 14 Міністерства охорони здоров’я”.

Медичні заклади Укрзалізниці передадуть на баланс місцевих громад.

Про реформування системи медичних закладів Укрзалізниці йшлося на селекторній нараді, яку днями провів Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко. Від Черкащини участь у нараді взяли заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, начальник Департаменту охорони здоров’я ОДА Анатолій Ситник та інші посадові особи.

Як повідомила заступник Міністра охорони здоров’я України Альона Терещенко, відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 79 про зміни до бюджетного кодексу України, з 1 січня передаються на фінансування місцевих бюджетів заклади охорони здоров’я сфери управління МОЗ та Укрзалізниці. У тримісячний термін із моменту набрання чинності змін до бюджетного кодексу розпочинається процес передачі зазначених майнових комплексів із державної власності в комунальну.

– Це реформування націлене на збереження медичних послуг для простих людей, зокрема, 400 тис. залізничників. А загалом в таких лікарнях обслуговуються 1,2 млн людей, – наголосив В’ячеслав Кириленко.

За словами Віталія Коваля, на Черкащині на фінансування місцевих бюджетів мають перейти три об’єкти: вузлова лікарня Христинівського державного підприємства “Одеська залізниця”, ДЗ “Відділкова лікарня станції ім. Т. Шевченка ДП Одеська залізниця” та “Спеціалізована медико-санітарна частина № 14 Міністерства охорони здоров’я”.

Повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Джерело: http://pres-centr.ck.ua/tape/47194/

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *