У Смілі дозволили працювати музеям та бібліотекам, але не рекомендовано відкривати пришкільні табори

Відкрити  частину дитсадків  та відновити роботу закладів культури. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося під головуванням міського голови Олексія Цибка.

В цілому епідемічна ситуація в області відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів. У Смілі протягом останніх 7 днів нових випадків захворювання на COVID-19 не було.

Тож, комісія запропонувала відновити діяльність 4 закладів дошкільної освіти, а це 40 груп, які розташовані у різних мікрорайонах міста.

Зокрема, ДНЗ №23 (центральний район міста), ДНЗ №19 (мікрорайон РПЗ), ДНЗ №21 (мікрорайон вул. Б. Хмельницького), ДНЗ №57 (мікрорайон залізничної станції ім. Т. Шевченка).

Разом з тим, з міркувань безпеки та через високий ризик зараження дітей, комісія не рекомендувала відкриття таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти міста.

Комісія вирішила дозволити відкриття закладів культури на території Сміли, а саме музеїв, клубних установ та бібліотек, з 10.06.2020 за умов дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *