У Смілі п’яний сепаратист чіплявся до бійця

На станції Тараса Шевченка у Смілі до пасажира почав приставати п’яний олександрієць із сепаратистськими настроями, передає УНН-Центр із посиланням на “Олександрійська правда”. Цим пасажиром виявився пастор церкви в Миколаєві Віталій Папуша.
“Цієї ночі чекав на потяг до Миколаєва на станції ім. Т. Шевченка (Сміла, Черкаської обл.). Підсів до мене кремезний молодик

на підпитку з пляшкою пива і почав чіплятись (я по формі і з нагородами), за що медалі, за що воюєш, держава вас не цінує, ви вбиваєте братів і т. ін і все це з такою агресією і напором. Я відчуваю як всередені все підіймається, адже напроти сидів явний „сепар“. Я закликав його закрити рота, а він іще дужще, я не витримую, забираю в нього пиво і присаджую. На цей момент підбігли люди, із зали очікування і давай на нього кричати, — це воїн, який нас захищає, ти йому в ноги повинен кланятись Чесно кажучи, мене приємно здивувала така суперпозитивна, патріотична реакція.
Тут підбігають два міліціонера і ми попрямували для складення протоколу. В міліції сепер почав проявляти непокору, довелося вчотирьох замкнути його у кайданки і скласти протокол. Моїм соратником виявися Смілянський волонтер, Генадій, котрий від першого дня допомагає бійцям на АТО з 14 ТРО, з якими я не раз пересівкався у Волновасі. Генадій тільки й повторював: „Хто б міг подумати, що в нас ще такі є“. Коли я йшов до свого потягу через зал, де стався інцендент, декілька чоловіків потисли мені руку, дякуючи всім воїнам, які захищають наші домівки…”, — написав Віталій Папуша на своїй сторінці у соцмережі.
Джерело УНН

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *