У Смілі для представників бізнесу відбувся семінар

247109566_1789498984593999_24062875265589329_n26 жовтня у Смілі для представників бізнесу відбувся семінар. Його організував Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА в партнерстві із Смілянською міською радою та органами ДПС у Черкаській області, обласного управління Держпродспоживслужби, обласним відділенням Фонду соціального страхування України.

Учасниками навчального семінару стали понад 40 осіб: роботодавці, підприємці, фахівці кадрових служб і бухгалтери.

Запрошені фахівці державних органів розповіли бізнесменам про найактуальніші зміни і нововведення щодо електронних лікарняних, податкову амністію, звітність, РРО і ПРРО, перевірки, санітарні епідемічні норми та вакцинацію. А на завершення заходу запрошений представник Ощадбанк Смілянського відділення презентував нові банківські пропозиції для бізнесу.

На заході активне обговорювали важливі питання для бізнесу. Учасники зустрічі ставили запитання та озвучували найбільш хвилюючі моменти, а представники державних органів надавали роз’яснення та консультації.

Цього року Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА вже вп’яте проводить подібні зустрічі для бізнесу в рамках виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021-2025 роки, повідомили в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *