У Смілі для дітей та молоді працює соціальний гуртожиток

120195195_977043886122824_6461566637293148300_oОбласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує інформувати про види соціальних послуг, які надаються в громадах, центрах соціальних служб та окремих соціальних закладах.

Зокрема, у Смілі для дітей, які не можуть провести дитинство у люблячому сімейному оточенні є тимчасова домівка – обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У закладі тимчасово можуть проживати діти та молоді люди після завершення періоду перебування в державних закладах, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, після припинення піклування, завершення строкової служби у Збройних Силах, відбуття покарання у разі, якщо власне житло відсутнє або непридатне для проживання.

У комфортних умовах соціального гуртожитку мешканців також навчають планувати особистий бюджет, готувати, вести здоровий спосіб життя, виходити з конфліктних ситуацій, не ставати жертвами торгівлі людьми, готуватися до створення сім’ї та багатьом іншим життєвим навичкам.

Термін проживання у соціальному гуртожитку – 3 роки або при досягненні 23-річного віку.

Розташований він за адресою м. Сміла, вул. Василя Стуса, 35.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *