У Смілі дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, допомагають патронатні сім’ї

патронат10 грудня – Всесвітній день прав людини. Права людини починаються, насамперед з прав дитини. Проте дитина без допомоги дорослих, в першу чергу батьків, не може самостійно захистити свої права.

Служба у справах дітей піклується про дітей, які з тих чи інших причин залишилися без батьківського піклування, поза сімейним оточенням.

Як інформує офіційний сайт Смілянської міської ради, впродовж року взято на облік 30 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання (усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я) влаштовано 93% дітей.

Підтримці дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяє тимчасове влаштування їх до патронатних сімей з метою подолання сім’ями кризових станів.

В Смілі соціальну послугу патронату над дітьми надають 4 патронатних вихователя, у сім’ях яких на даний час виховуються 6 дітей Практика доводить ефективність цієї послуги, адже дитина в патронатній родині відчуває сімейне тепло, увагу і турботу у той час, коли рідні батьки з певних причин не можуть це зробити. Підтримка біологічної сім’ї, надання їй допомоги на рівні громади – це один з пріоритетів державної політики у сфері захисту прав дитини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *