У Смілі батько розбещував свою 14-річну доньку

5678(8)Смілянська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розбещення батьком своєї 14-річної доньки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального Кодексу України. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Встановлено, що 36-річний житель Сміли неодноразово вчиняв дії, спрямовані на розбещення власної доньки. Про це дівчина наважилася розповісти представнику служби в справах дітей, яка й повідомила правоохоронців. На цей час здійснюється досудове розслідування, призначено експертизи, вживаються заходи, спрямовані на всебічне та повне дослідження всіх обставин події.

Наразі органами державної профілактики неповнолітню, яка потрапила в складні життєві обставини, поміщено до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

За фактом злісного невиконання батьками своїх обов’язків по догляду за дитиною внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.166 Кримінального кодексу України.

Також зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Довідково: після доведення причетності батька до вказаного кримінального правопорушення йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *