У Смілі батьків вчили т’ютерству

Працівники Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стали учасниками авторського тренінгу від Галини Михайлівни Лактіонової, де дізналися, що т’ютерство це навчання дома. Тренінг відбувся за сприяння Черкаського обласного осередку «Ліги соціальних працівників України»; КМГО «Молода Черкащина» та Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

Галина Лактіонова – автор-укладач посібника з тренінгового курсу «Батьківство в радість», головний науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктором педагогічних наук, професор приїхала в Смілу і тут провела тренінг «Будуємо мости партнерства» для батьків, які пройшли навчання за програмою «Батьківство в радість», педагогів, соціальних працівників.

Учасники тренінгу дізналися нову інформацію про роль сучасного батька у вихованні дітей. А ще Галина Михайлівна подарувала смілянам формулу сучасної сім’ї, де варто пам’ятати про  так звані 7 – “П”: почути, прийняти, підтримати, пробачити, побачити, а ще 2 цінності – це креативність та фантазія кожної окремої людини, але вони мають робити щасливим кожного члена родини. Враженнями від тренінгу працівники Смілянського ЦСССМу поділилися на сайті центру.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *