У січні на Черкащині збільшилося виробництво фармацевтичних продуктів

промЗа підсумками січня 2019р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем 2018р. становив 102,3%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів у 1,5 раза, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – у 1,4 раза, виробництві харчових продуктів, напоїв – на 4,0%.

Водночас спостерігався спад виробництва на підприємствах виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 33,8%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 22,1%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 19,7%, в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 16,0%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 15,1%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 2,0%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,6%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *