У школі №3-колегіумі відбувся тиждень читання

Щорічно у березні, напередодні весняних канікул, стартує Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Під час Тижня читання в школі-колегіумі відбулись цікаві різноманітні заходи – вернісаж дитячої творчості «Сторінками улюблених казок», віртуальні виставки «Класична література – «підручник життя», «Книги з країни дитинства», «Чарівний світ енциклопедій». У фойє та у шкільній бібліотеці працювали книжкові виставки й тематичні полички «Герої улюблених книг», «Дивосвіт скарбів книжкових», бібліофреш «Спілкуйся з книгою, як з другом».

Тиждень читання – чудова нагода подарувати бібліотеці книги. Така акція у нас є традиційною, започаткована вона кілька років тому за підтримки директора Тетяни Анатоліївни Карло. І в цьому році учні 1-11 класів активно долучились до неї. Літератури було подаровано багато, тому в фойє відкрили виставку «Подаровані книги для бібліотеки».

Літературний калейдоскоп «Подорож книжковим містом» зацікавив колегіантів сучасними виданнями популярної книги.

Цікаво пройшла і подорож-екскурсія до центральної дитячої бібліотеки, де учні 2-Б класу не тільки зустрілися з її величністю Книгою, а й проявили себе в конкурсах та іграх.

Відбувся цього тижня і обласний конкурс «Найкращий читач України-2016». Смілу представляла наша семикласниця Ганна Скорик. Вона стала фіналісткою та нагороджена дипломом управління культури облдержадміністрації.

Любов ПОЛІВЕНКО,
завідувач бібліотеки
школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *