У школі №2 педагоги міста обговорили розвиток моральних цінностей

13 грудня у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №2 відбувся семінар соціальних педагогів шкіл міста. Відкрила семінар завідувач Центру практичної психології управління освіти, молоді та спорту Юлія Волошина, яка обгрунтувала вибор теми сьогоднішньої зустрічі та потребу в умінні донести дітям особливості понять емоційної сфери, які для школярів є особливо важливими.
Темою обговорення стали поняття «дружба» і «любов», розвиток моральних цінностей особистості. У своєму виступі Алла Рижкова, соціальнй педагог школи №2 презентувала колегам поняття «дружба» як соціальне явище, яке присутнє у кожному віці. Почуття «любов» завжди було у центрі інтересів у різні часи багатьох психологів усіх країн світу. Думки деяких з них прокоментувала практичний психолог школи №2 Тетяна Чертова. Дарунком усім присутнім цього погожого зимового дня стала соціально-психологічна композиція «Всьому початок є любов», яка є результатом колективної творчої справи педагогів та учнів закладу.
Кожен із присутніх знайшов для себе відповідь на питання: «Що таке дружба? Закоханість? Що таке любов?».
Високий рівень акторської майстерності творчого колективу, авторський задум, дали можливість відпочити гостям закладу від буденних турбот, поринути у мрію, згадати свої історії…

Ілона Котова,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *