У школі №13 показали традиції відзначення українського весілля

школа 13 весільні пінсіСпоконвіку український народ у своїх традиціях та звичаях звеличував родину, шлюб і домашнє вогнище. Урочистістю та святковістю в нашій культурі завжди вирізнявся обряд весілля, що зараз докорінно змінився і перестав бути живою народною драмою.З плином часу все змінюється, змінюються люди, їх вподобання, стиль життя, змінюється і святкування однієї з найголовніших подій у житті – весілля.

Щоб відродити та показати традиції, що сягають корінням глибоко в минуле, у школі №13 інсценізували обряд українського весілля – урочистого, надзвичайно насиченого та колоритного. Учасники свята дізналися, що таку важливу подію в житті людини обов’язково супроводжували пісні. Весільними піснями величали молодят, бажали молодій парі щасливого й заможного життя. Учасники дійства заспівали пісні, які виконували під час викупу молодої, під час обряду дарування тощо.

Гості свята переконались, що українські весільні пісні відзначаються надзвичайною художньою майстерністю, відіграють величезну роль рушійної сили весільного дійства, роблячи його яскравим, неповторним, емоційно насиченим та самобутнім.

Прес-центр школи №13

школа 13 весільні пінсі3 школа 13 весільні пінсі2 школа 13 весільні пінсі

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *