У школі №11 почали працювати над інформаційним проектом про Смілянський радіоприладний завод

Jpeg

Із нагоди підготовки щодо відзначення у 2017 році 45-річчя підписання наказу профільного міністерства про будівництво Радіоприладного заводу та 35-річчя Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 у закладі проведено конференцію «Історія застерігає: без минулого немає майбутнього».
На жаль, із часу закладання перших цеглинок і до наших днів немає жодної систематизованої історичної розвідки про будівництво радіоприладного заводу «Орізон», тому діти разом із учителем історії Ю.Г. Булиухом  вирішили зібрати інформацію.
Учні 9-А та та 10-Б класів підготували презентацію та виступи про будівництво Радіоприладного заводу, школи №11, медико-санітарної частини №14, житла, дитсадків.
Цікавою, змістовною, доступною для учнівської аудиторії була розповідь начальника відділу управління персоналом З.Я. Чайки.
Так, у розповіді зазначалося, що після перевірки заводу комісією з Міністерства загального машинобудування, було вирішено будувати у Смілі самостійне підприємство, а не філіал.
Учасники заходу давали багато запитань про фінансові витрати на будівництво, попит на промислові товари, які виробляли на Радіозаводі.
Пошукова робота в рамках шкільного проекту продовжується. Всі учасники заходу на згадку про зустріч зробили фото, інформує прес-центр школи №11.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *