У школах та дитсадках Сміли продовжують проводити волонтерську роботу

Протягом тижня освітні заклади Сміли проводили активну волонтерську діяльність. Зокрема, учні школи №3-колегіуму до Дня захисників та захисниць України організували збір продуктів для воїнів ЗСУ.

Члени учнівського парламенту посортували та спакували у коробки чай, каву, печиво, цукерки, консервацію, каші та вермішель швидкого приготування, а також дитячі малюнки та листи із найкращими побажаннями для наших воїнів, які потім передав на передову тато-волонтер одного із учнів школи.

Джури козацького рою «Булава» школи №12 стали ініціаторами шкільної акції «Подарунок захиснику», присвяченої Дню захисників та захисниць України. Разом із працівниками школи виготовили подушки та передали їх нашим захисникам на передову.

Дівчата 11 класу школи №10 провели благодійну акцію «Ні! Окопній стопі», колектив дитсадку №18 придбав канцелярські товари, папір для друку, файли, ручки, прості олівці, скотч. Свій збір доповнили дитячими малюнками.

У дитсадку №1 та школі №6 продовжили роботу з плетіння маскувальних сіток для ЗСУ та підготовки святкових посилок нашим воїнам.

Працівники дитсадків №№17, 21, 26 долучилися до збору необхідних речей, засобів особистої гігієни для потреб бійців ЗСУ.

Робота у цьому напрямку у Смілі триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.