У школах тривають зустрічі поліцейських з учнями щодо булінгу та безпечного Інтернету

156770850_1073863166432549_1704968204847591689_oСтарші інспектори Черкаського районного управління поліції спільно з поліцейськими офіцерами громади Кам’янської ОТГ та Березняківської ОТГ провели лекції для учнів 5-8 класів Кам’янської школи №2 та Березняцької школи.

Основні теми спілкування – “Безпечний інтернет” та “Булінг серед учасників освітнього процесу», інформують у поліції Черкаської області.

Правоохоронці завжди йдуть назустріч дітям, щоб попередити їх від небажаних наслідків в їхньому житті, глобальної та гострої проблеми серед молоді – безпечне користування інтернетом.

Поліцейські зазначили, діти годинами проводять час з гаджетами, спілкуються не тільки зі своїми знайомими, а й з зовсім невідомими їм людьми, які входять в довіру та можуть використати їхню приватну інформацію викладену в соціальних мережах. Таким чином незнайомці можуть вимагати кошти, шантажувати погрозами та навіть доводять дітей до суїциду правилами та командами небезпечних ігор.

Щоб не стати жертвою шахраїв потрібно пам’ятати основні правила безпечної роботи в інтернеті, які розповіли дітям поліцейські.

Також розповіли дітям про булінг, його види та наслідки для тих, хто виступає в ролі буллера.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *