У школах Смілянщини педагоги говорили про «Культуру бажань» та самопізнання

img_20171115_140535_hdrУ Ротмистрівській та Березняківській школах 15 та 22 листопада відбувся науково-методичний семінар «Культура бажань». Його у навчальних закладах згідно з планом дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» провела доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Тетяна Черкашина. Про це інформують у обласному інституті післядипломної освіти.

На семінарі було охарактеризовано такі базові умови самопізнавальної діяльності, як поступеневість, поступовість та постійнійсть. Учасникам нагадали про конструкти самопізнавальної діяльності, до яких віднесено основоположні чесноти: міра, мужність, мудрість та милосердя, що ґрунтуються на загальнолюдських цінностях – вірі, надії та любові. Також були запропоновані правила формування культури бажань та інтегративні показники культури бажань (почуття міри, сила волі, почуття власної гідності). Наприкінці слухачі семінару провели самодіагностику власних бажань за допомогою тестування.

Підсумовуючи, Тетяна Черкашина наголосила на необхідності спонукати учнів до самопізнання та самовдосконалення, прищеплювати підростаючому поколінню вміння управляти своїми бажаннями та протистояти формуванню шкідливих звичок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *