У школах Сміли канікули розпочнуться з 26 жовтня

DSC_0574-scaled-e1602769158542За тиждень в області майже вдвічі зросла кількість педагогів з COVID – зі 163 до 361. На цьому під час брифінгу в ОДА наголосила заступниця начальниці обласного управління освіти і науки Оксана Сімушіна, передає пресслужба Черкаської ОДА. У 244 закладах освіти виявили 136 здобувачів освіти з COVID-19.

Цього понеділка на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС ухвалено рішення рекомендувати школам встановити з 15 до 30 жовтня канікули, у наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання.

Зокрема, у школах Канева, Умані, Черкаського району, Березняківської і Тальнівської ОТГ організували дистанційне навчання з 15 до 23 жовтня з подальшими осінніми канікулами.

У 136 закладах (25%) канікули відбудуться з 26 жовтня до 30 жовтня.  Зокрема, у школах Сміли та Умані, а також 6 районів (Городищенського, Кам’янського, Тальнівського, Смілянського, Уманського, Черкаського районів) та 15 ОТГ.

Інші школи вже на осінніх канікулах.

Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти рекомендували перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання з виселенням студентів із гуртожитків.

Водночас організація виїзду не може носити примусовий характер та має враховувати максимально безпечні умови переміщення здобувачів освіти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *