«У серці пісня солов’їна»

24Бориса Йосиповича Пономаренка сміляни добре знають не тільки як відомого політика, громадського діяча, а ще як талановитого поета і прозаїка.
Поетичний дебют Бориса Пономаренка відбувся у 2009 році. Першу його книгу поезій та пісень «Між мальвами» читачі зустріли з цікавістю та подивом, а 2013-го побачила світ ще одна його книга «Ранкової роси намисто».
У кожному слові Бориса Йосиповича, у кожному рядочку – як у краплині роси відчувається невичерпне багатство чутливої душі, палкого серця, інтелігентності, чесності. Коли знайомишся з його творчими здобутками, відчуваєш – він чудовий лірик. У цьому переконались гості та присутні ювілейного творчого вечора, який відбувся чудовим, теплим осіннім днем в центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої, з нагоди 70-го дня народження нашого талановитого земляка.
Привітати ювіляра завітав народний самодіяльний колектив «Криниця», у виконанні якого прозвучали легкокрилі, ніжні пісні на вірші поета.
Надзвичайного шарму вечору додав виступ, поета, співака, перекладача, лауреата літературної премії імені Андрія Малишка, заслуженого діяча мистецтв України Віктора Женченка, якого до глибини душі вразила надзвичайна аура та високий професіоналізм працівників головної бібліотеки міста.
Щире, тепле душевне вітання ювілярові подарувала заслужений працівник культури України Діна Осадча. Виконана нею пісня та бурхливі оплески залу стали особливою родзинкою заходу. Душевну насолоду та неабиякий заряд позитиву гості отримали від прочитаних автором поезій.
На завершення творчої зустрічі Борис Йосипович поділився з поціновувачами творчими планами на майбутнє. Скоро побачить світ його нова книга. Автор пообіцяв краянам, що її презентація відбудеться саме у нашій бібліотеці.

Завідувач читального залу
ЦМБ ім. Олени Журливої
Олена Нечипоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *