У серпні працівники держлікслужби провели 8 позапланових перевірок

Державна служба з лікарських засобів у Черкаській області реалізовує повноваження у сфері контролю за наркотиками на території Черкащини.

Постійно проводиться оперативне інформування органів влади, громадян та комунікація з суб’єктами господарювання закладів охорони здоров’я у Черкаській області.

В рамках проведення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в країну,  надійшло та опрацьовано 4 заяви про видачу висновків про якість ввезених лікарських засобів (56 серій); видано 49 висновків про якість ввезених в Україну лікарських засобів.

За серпень 2023 року надійшло 4 дорученння Держлікслужби щодо перевірки наявності матеріально-технічної бази, персоналу, необхідних для господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами на підставі заяв від суб’єктів господарювання.

Окрім того, за погодженням МОЗ України та за дорученням ДЛС України, здійснено 8 позапланових перевірок стосовно додержання вимог Ліцензійних умов та видано 4 розпорядження про усунення порушень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.