У Сердюківці та Попівці допомагають родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах

31d99bfe2a462034b00b9e76d5fa4df8Фахівці Центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради, відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді, провели соціально-профілактичну роботу з сім`ями, які проживають в у селах Сердюківка та Попівка.

Обстежили житлово-побутові умови в 2 сім`ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. З батьками провели профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків та відповідального батьківства.

Також провели профілактичні бесіди щодо приведення житлових приміщень у відповідність до санітарно-гігієнічних норм та забезпечення необхідними речами для повноцінного розвитку, виховання та проживання дітей, інформують у Ротмістрівській територіальній громаді.

Батькам нагадали про недопустимість зловживати спиртними напоями, наголосили на веденні здорового способу життя та попередили про недопустимість насильства у сім’ях. Також нагадали про наслідки ухиляння від виконання батьківських обов’язків, нецільового використання державних соціальних допомог.

Фахівці відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді продовжують допомагати родинам, які потребують підтримки. Найбільш соціально вразливими є сім’ї з дітьми, де батьки з певних причин (алкоголізм, безробіття, через хворобу, малозабезпеченість) не можуть забезпечити належного виховання та догляду за дитиною чи ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *