У розвиток легкої промисловості області вкладено понад 20 мільйонів гривень інвестицій

легка промисловістьЗа традицією кожної другої неділі червня відзначається професійне свято працівників легкої промисловості. Ця галузь промисловості є найбільш близькою до споживачів, адже завдяки її роботі населення має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва.

За інформацією головного управління статистики у Черкаській області, на Черкащині у січні–квітні п.р. на підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб середньооблікова кількість штатних працівників становила 2,6 тис.осіб (5% від загальної чисельності працюючих в промисловості області). Середньомісячна заробітна плата штатного працівника галузі порівняно з січнем–квітнем 2018р. зросла на 18,6% і становила 6190 грн або 64,7% рівня середнього показника по промисловості.

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів Черкащини за чотири місяці п.р. вироблено 3 тис пальт та плащів жіночих та дівчачих, 30,9 тис жакетів та блейзерів (крім трикотажних) жіночих та дівчачих, 15,1 тис суконь (крім трикотажних) жіночих та дівчачих, 14,7 тис блузок, сорочок та батників (крім трикотажних) жіночих та дівчачих, 1,7 тис пар чоловічого та 2,4 тис пар жіночого взуття, призначеного для носіння на вулиці, з верхом зі шкіри натуральної. За підсумками січня–квітня п.р. цими підприємствами реалізовано продукції на 323,5 млн.грн, що становить 1,3% промислової продукції Черкаської області.

У розвиток галузі підприємствами з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів з початку року вкладено 21,4 млн.грн капітальних інвестицій (3,8% від обсягу капітальних інвестицій у промисловості) та залучено прямих інвестицій (акціонерного капіталу) 672,0 тис.дол. США (0,2% від обсягу іноземного капіталу в області). Інвестиції надійшли від іноземних партнерів із Кіпру, Нідерландів та Німеччини.

Головне управління статистики у Черкаській області щиро вітає своїх респондентів, всіх працівників підприємств галузі із професійним святом та бажає нових трудових здобутків, нових ідей та дизайнерських знахідок, щоб завжди радувати споживачів якісними і доступними товарами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *