У Ротмістрівці відзначили зелені свята

e8df55fdab83e6e84a2b3c88f17d29c2_XLУкраїнський народ здавна шанує та завжди відмічає усі християнські свята. 16 червня святом Трійці завершується комплекс таких свят, які знаменують закінчення весни та початок літа, а в народі має назву «зелена неділя».

Відзначенням цього свята розпочала свою роботу на посаді соціального працівника  в с.Ротмістрівка енергійна та завзята Тамара Кривошея. Заручившись підтримкою директора сільського будинку культури Тетяни Волинець та колективу художньої самодіяльності «Джерела», організувала для ветеранів свято.

Присутнім розповіли про традиції святкування зеленої неділі, традиції та обряди цього свята. Ветеранам побажали здоров’я та натхнення, запросили проводити відпочинок у клубах, які діють у філіалі.

Гарного настрою додав святковий концерт. Пісенні дарунки дарував колектив «Джерела» та бібліотекар Світлана Сокуренко. Родзинкою свята став театралізований виступ соціального працівника разом з ветераном Євдокією Щербатюк, які показали, як житимуть пенсіонери у майбутньому.

А троїсті музики, які виконали вінок українських мелодій, не залишили байдужим жодного з присутніх.

Завершилося свято чаюванням із власноруч зробленими смаколиками. Гучне, яскраве свято вдалося на славу, інформують у Смілянській РДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *