У Ротмістрівці відбулася виїзна профілактично-вакцинальна акція

Фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб організували виїзну акцію на спеціальному автобусі до села Ротмістрівка.

Цього разу захід відбувся спільно з керівницею та фахівцями Смілянського відділення Черкаського міськрайонного відділу Центру, колегами КНП «ЦПМСД» Смілянської районної ради, за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Жителі Смілянщини відвідали Ротмістрівську амбулаторію, де проходила акція з профілактики хвороб. Двокомпонентною вакциною АДП-м для профілактики правця та дифтерії зробили 154 щеплення 77-ом дорослим. Лікарі Черкаського обласного ЦКПХ поспілкувалися із селянами, яким важливо було дізнатися про щеплення, отримати роздаткові матеріали з корисною інформацією про хвороби та підтримку власного здоров’я.

Після вакцинації фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб чекали відвідувачів біля палатки із консультаціями щодо небезпечних захворювань, якими на сьогодні є хвороби серця та кровоносних судин, ризиків виникнення інсульту, його ознак, симптомів та надання першої допомоги, профілактичних заходів із запобігання зазначених хвороб, шкідливого впливу куріння та тютюнового диму на організм, ведення активного способу життя, а також розповіли про вміст «тарілки здорового харчування».

Для забезпечення приїзду селян до пунктів щеплень селами курсував вакцинобус, яким можна було доїхати до лікарні і потім після вакцинації додому. Завдяки цьому спеціальному транспортному засобу люди похилого віку, з хронічними хворобами та ті, що проживають у віддалених селах змогли приїхати до амбулаторії, проконсультуватися з лікарем та зробити щеплення. До речі, вакцинобус обладнаний пандусом для обслуговування маломобільних жителів громад.

Черкаський обласний ЦКПХ організовуватиме надалі подібні виїзди у інші віддалені села області з метою проведення акцій здоров’я та імунізації населення від інфекційних хвороб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.