У Ротмістрівці Смілянського району призначили вибори

imagesУ Степанецькій, Селищенській та Ротмистрівській територіальних громадах області на 30 квітня призначили перші вибори сільських голів ОТГ. Відповідну постанову вчора затвердила Центральна виборча комісія. Початок виборчого процесу у цих громадах розпочнеться за 50 днів до виборів – 11 березня.

Зауважимо, звернення із відповідними супровідними листами про призначення виборів надійшло від Черкаської ОДА. Цьому передувала тривала підготовча робота як в майбутніх громадах-об’єднавцях, так і в облдержадміністрації.

Нагадаємо, до складу Степанецької сільської ОТГ Канівського району входить 17 населених пунктів (село Степанці, Пилява, селище Степанецьке, Беркозівка, Лізки, Горобіївка, Буда-Горобіївська, Копіювата, селище Копіювате, Мартинівка, Дарівка, Ключники, Павлівка, Новоукраїнка, Полствин, Малий Ржавець та Попівка). До Селищенської сільської громади Корсунь-Шевченківського району – 4 села (Селище, Гута-Селицька, Тараща та Сухини). Ротмистрівської сільської ОТГ, що на Смілянщині, – 5 населених пунктів (Ротмістрівка, Вовківка, Ковалиха Куцівка та Мельниківка.
Прес-служба ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *