У Ротмістрівці пропонують перейменувати ліцей на честь загиблого земляка-захисника

У Ротмістрівській громаді розпочато громадське обговорення щодо присвоєння комунальному закладу «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» імені Євгена Лисенка.

Відповідну інформацію розміщено на сайт Ротмістрівської сільської територіальної громади.

Герой-захисник, на честь якого пропонують перейменувати навчальний заклад, Лисенко Євген Вадимович навчався у Ротмістрівському ліцеї. У липні 2016 року Євген склав присягу на вірність Батьківщині та закінчив університет. Отримав призначення на службу до м. Миколаєва. Євген був учасником АТО і мав багато нагород за службу.

У свої 27 років отримав звання майора. За місяць до початку тотального вторгнення росії в Україну одного з кращих і перспективних пілотів Євгена Лисенка було призначено командиром Севастопольської бригади тактичної авіації імені Покришкіна.

Він пишався своїм надзвуковим винищувачем «Міг-29». І був справжнім професіоналом. З 24 лютого Євген брав участь у бойових діях, боронячи рідну державу.

9 березня о 19:40 на Житомирщині поблизу села Новопіль точився нерівний бій: Женя на «Міг-29» і два ворожі літаки. Одного з них він збив, але вороже ППО вцілило в його літак. Щоб не впасти на село, Женя скерував свій палаючий літак у поля за Новополем. Так скінчилось життя односельчанина-героя. Поховали Євгена 12 березня в рідному селі Ротмістрівка.

За особливу мужність під час виконання бойових завдань та вірність військовій присязі Лисенко Євген був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІП ступеня (посмертно).

23 березня 2023 року на засіданні колективу учнівського самоврядування комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» було розглянуто питання про присвоєння закладові освіти імені Євгена Лисенка. Учнівський колектив підтримав цю пропозицію.

Нині триває громадськке обговорення. Усі пропозиції та зауваження щодо переменування ліцею можна подати у письмовій або усній формі Ротмістрівській сільській раді протягом 30 днів з дати опублікування інформаційного повідомлення, тобто до 27 травня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.