У Ротмістрівці почала працювати Українська освітня платформа

Українська освітня платформа – благодійна організація з великим досвідом соціальної роботи. У період війни мобільні бригади працюють у різних регіонах України, щоб об’єднати, навчити та підтримати людей, а надто дітей.

Цього тижня представники Української освітньої платформи розпочали свою роботу з жителями Ротмістрівської громади.

До складу мобільної бригади входять фахівець із соціальної роботи, психолог та лікар, які проводять просвітницькі заходи, навчання й консультації з людьми різного віку та статусу за підтримки фонду UNICEF.

Заняття будуть проводитися протягом трьох місяців, починаючи з квітня. Учасники зустрічі заслухали фахівця із соціальної роботи, яка розповіла про нові соціальні трансформації у громадах та важливість змін у період воєнного стану.

Також познайомилися з психологинею, дізналися про діяльність психологів та психотерапевтів.

На зустрічі наголосили, що хвороби виникають через непережиті емоції, з якими ми не змогли впоратися. Зараз люди зазнають дуже багато втрат. Важливо бути уважним один до одного, адже людську доброту та гідність ніхто не відміняв. Треба цінувати кожну мить, яка в нас є зараз, і насолоджуватися нею, адже «будь-яка Ваша робота – це мрія безробітного, будь-яка Ваша дитина – це мрія бездітного, будь-який Ваш дім – це мрія бездомного».

Далі практичну бесіду з присутніми провів лікар, який показав вправи для підтримки здоров’я спини та ніг, поділився секретами гарного самопочуття та надав індивідуальні консультації для тих, хто потребував медичної допомоги.

Учасники заходу отримали багато нової важливої та корисної інформації. Надалі мобільна бригада буде працювати 14 квітня з дітками Ротмістрівського ліцею, а 20 квітня – з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Заходи проводитимуться у Центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради за адресою: с. Ротмістрівка, вул. Стельмащука, 1, 20 та 26 квітня, 12 та 25 травня, а також 9 та 23 червня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.