У Ротмістрівці допомагають родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах

415374f17c7f4d02e4adb5a46c26f0e2Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради постійно надає соціальні послуги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги.

Одним з напрямків соціальної підтримки є надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Днями працівники комунального центру, відвідали такі сім’ї. Для них провели соціально-педагогічну роботу щодо відповідального батьківства, створення належних умов для проживання та навчання дітей, популяризації здорового способу життя та попередження насилля, надано рекомендації щодо ведення здорового способу життя, взаєморозуміння між членами родини.

Під час профілактичної роботи перевірено умови проживання дітей, працівники центру надали консультації з питань попередження та протидії домашньому насильству, а також консультації щодо вирішення юридичних питань.

Сім’ї отримали і гуманітарну допомогу, що дозволить не лише заощадити бюджети родин. Усе це роблять задля того, щоб родини були впевнені, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.

У Центрі надання соціальних послуг нагадують, якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей/дітей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь за адресою с.Ротмістрівка, вул. Стельмащука, 2.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.