У Ротмістрівській громаді працюють над формуванням високого престижу материнства

11 січня у Центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради відбулося індивідуальне заняття з багатодітною мамою Катериною Миколенко щодо підвищення рівня відповідального батьківства.

Виховання дитини починається з її народження й відбувається постійно. У цьому процесі важливою є роль обох батьків, але особливе місце займає саме мамина повсякденна клопітка робота з формування в дитині індивідуальної особистості.

У наш час важливо, щоб у багатодітних родинах ставлення до материнства було усвідомлене та відповідальне, особливо в форматі його суспільного та особистісного сенсу. Кожна мама з появою нової дитинки має позитивно ставитися до своїх обов’язків, нової ролі, з розумінням реальних проблем, пов’язаних з материнством, прагненням їх вирішувати, будувати стратегію реалізації нової діяльності. Часто падіння моральних орієнтирів, знецінення позитивних відносин між людьми сприяє появі широкого спектру соціальних проблем, які стосуються молодого покоління і, на жаль, дестабілізують його становище в реаліях сучасного світу. Такі сім’ї опиняються у складних життєвих обставинах, подолати які самостійно дуже складно.

Фахівці Центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради допомагають багатодітним одиноким мамам усвідомити важливість ролі матері у формуванні дитячої свідомості та обрати правильний спосіб виховання для кожної дитинки.

Родина – це найважливіший інститут, що забезпечує розвиток необхідних знань, умінь, якостей та навичок дитини, оволодіння нею соціокультурним досвідом людства та повноцінне входження в багатогранну сферу суспільного життя, адже сім’я – це перше суспільне середовище дитини, джерело неоціненного досвіду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.