У Ротмістрівській громаді занепокоєні тим, як з 1 вересня жителі отримуватимуть пенсії

індексація пенсійКерівники Ротмістівської громади звернулися до Черкаської обласної ради та Черкаської РДА у зв’язу із тим, що усіх пенсіонерів примусово переведуть на отримання пенсій через банківську картку. Текст звернення оприлюднили на сайті Ротмістрівської ОТГ.

У Ротмістрівській сільській раді занепокоєні станом роботи відділень Укрпошти у громаді. На території цієї громади є лише один банкомат, який знаходиться в с. Ротмістрівка.

А це означає, що усі жителі пенсійного віку будуть змушені діставатися до міста, щоб сплати за комунальні послуги та зняти готівку. Як наслідок – будуть скупчення людей найбільш вразливих верств населення у час пандемії.

Працівники відділень Укрпошти на місцях виплачують людям пенсію, а листоноші розносять за адресою проживання пенсію людям, які самі не взмозі дістатися до відділення, щоб її отримати. Також громадяни похилого віку можуть оплатити комунальні послуги, виписати газету чи журнал. Багато самотніх пенсіонерів проживають на території громади, які не в змозі доїхати до міста, щоб отримати кошти чи зробити переказ.

З огляду на це,сільська рада просить керівників області та Черкаської РДА ініціювати перед Урядом необхідність скасування згаданої Постанови КМУ, а також посприяти у тому, щоб у громаді встановили додаткові банкомати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *