У Ротмістрівській громаді вручили відзнаки, присвоєні полеглим Героям

полеглі герої памятаємо22 вересня Ротмістрівський сільський голова та військовий капелан, настоятель храму Святого Іоана Хрестителя, за ініціативою військових частин, де служили ротмістрівські Захисники, вручили їхнім батькам нагороди, якими наших полеглих Воїнів відзначено посмертно.

Солдатові Миколі Безносу присвоєно медаль св. Великомученика Юрія Переможця, а старшому сержанту Сергію Киндику  – медаль св. Архистратига Михаїла, а також вручено грамоту за заслуги перед УПЦ та жертовність перед українським народом (посмертно).

Ці нагороди були вручені батькам хлопців, які попри поважний вік та пережите горе гідно тримаються та вірять у перемогу нашого народу в цій визвольній війні.

За полеглими Воїнами було відправлено панахиду, після якої всі присутні помолилися за душу кожного українського Захисника, який склав голову для того, щоб ми з вами мали змогу побачити цю осінь, а також за мир та Перемогу.

Сільський голова Володимир Ховайба, вручаючи квіти батькам, вклонився та подякував їм за синів, хоча й наголосив, що жодні слова не можуть полегшити батьківське горе, адже втрата сина, чоловіка, батька – це невимовний біль, який залишається назавжди.

Також, Володимир Іванович, напередодні завітав до родин та дізнався про їхні нагальні потреби, організував порізку та заготівлю деревини для опалення будинку матері та батька Киндика Сергія, пообіцяв усіляко сприяти пришвидшенню отримання матеріальної допомоги від держави родині Миколи Безноса, а також допомогти їм із підготовкою до опалювального сезону.

«Це мінімальні зусилля, яких ми можемо докласти, щоб віддати неосяжний борг перед родинами наших Героїв», зауважив голова.

– Ми пишаємося нашими Воїнами, їхнім подвигом та самопожертвою. Вони справжні Герої, які віддали своє життя за нас. Ці нагороди – лише скромний символ нашої спільної шани, поваги та пам’яті про них, і для нас це є великою честю, – зазначили у Ротмістрівській громаді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *