У РНБО не виключають всеукраїнського локдауну

карантинСекретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що у випадку погіршення ситуації з поширенням коронавірусу може виникнути необхідність «закрити всю країну».

Він зазначив, що найближчим часом Рада нацбезпеки може провести окреме засідання щодо поширення пандемії, інформує osvita.ua з посиланням на BBC News Україна.

«У березні минулого року ми розглядали це питання на РНБО. Думаю, найближчим часом буде проведене окреме засідання з цього приводу. Це стосується не лише коронавірусу, адже ланцюгом іде економіка та багато інших речей», – уточнив Данілов.

Водночас на запитання, чи можуть на засіданні Ради національної безпеки і оборони обговорювати всеукраїнський локдаун, він зауважив, що це буде залежати від поведінки людей.

«Ми наполягаємо, що кожна громада, відповідно до закону, має самостійно ухвалювати рішення, чи треба їй закриватися, чи вводити інші обмеження. Коли ми повністю закриваємо області – це вже винятковий випадок. І якщо розвиток подій буде йти не по оптимістичному сценарію, то я не виключаю, що може бути закрита вся країна», – наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *