У реабілітаційному центрі «Барвінок» провели розважальний захід для дітей «Разом цікавіше»

263547082_1615057492168697_4373464731606461093_nЗ нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок» 3 грудня пройшов розважальний захід з елементами арт-терапії «Разом цікавіше».

Колектив реабілітаційного центру як завжди підготував для своїх вихованців цікаве і весело дійство, яке об’єднало дітей різного віку. І зовсім маленькі, і більш старші відвідувачі «Барвінку» змогли знайти тут для себе справу до душі. Креативні арт-заняття вдало поєднувалися з руханками, танцями, іграми, в яких діти з охотою брали участь. Як і кожне свято у «Барвінку» захід «Разом цікавіше» не минув без подарунків для дітей.

Всім учасникам свята наприкінці заходу вручили солодко-фруктові подарунки від місцевих благодійників, які сприяли проведенню заходу.

Також до проведення дійства долучилися учні та колектив Смілянської ЗОШ № 1, які напередодні провели благодійну акцію «Помаранчевий настрій» та долучилися до збору солодких подарунків та фруктів для відвідувачів реабілітаційного центру.

У гімназії ім. В.Т. Сенатора під керівництвом заступника директора Тетяни Вовченко було проведено акцію «Душу зцілює добро», під час якої колектив гімназії та учні зібрали та передали реабілітаційному центру іграшки-антистреси, м’які іграшки, бізіборди, які виготовлені власноруч та книжки-розмальовки.

Колектив центру соціальної реабілітації «Барвінок» щиро дякує кожному благодійнику за допомогу, добросердечність, чуйність, підтримку та зичить кожному благодійнику міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

Батьки дітей, які відвідують РЦ «Барвінок» щиро дякують колективу центру та його керівництву за проведення свята для дітей, за милосердя, людяність і любов до ближніх та бажають закладу процвітання, а його працівникам – натхнення у щоденній праці.

Тетяна Жилібовська

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.