У разі тривалих відключень світла учасників НМТ відправлять на додаткову сесію

У разі тривалих аварійних відключень електроенергії (понад 2,5 години) під час складання НМТ учасникам тестування нададуть можливість скласти іспит під час додаткової сесії.

Про це сказала директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко у коментарі УП.Життя, передає osvita.ua.

За її словами, усі екзаменаційні центри будуть працювати відповідно до визначених процедур, тому порядок подальшого проведення тестування у разі відключення світла вирішуватимуть на місцях регіональні центри.

Зокрема, у разі відключень електроенергії персонал екзаменаційного центру буде контактувати з регіональним центром, намагатись з’ясувати питання і розв’язати проблему.

Водночас якщо не буде змоги цього зробити, учасникам запропонують узяти участь у додатковій сесії.

Як відомо, участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які не з’явились на тестування основної сесії з поважної причини або розпочали роботу над тестом, але не змогли завершити її через причини, що не залежали від їхніх дій та волі і на які вони не могли вплинути.

Для участі в додатковій сесії таким абітурієнтам потрібно буде написати відповідну заяву одразу в екзаменаційному центрі до виходу з нього або протягом трьох робочих днів з дня проведення основної сесії НМТ, у якій учасник брав участь.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО/НМТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.