У районний хаб-склад надійшла допомога із Італії та Польщі

У той час, коли російські терористи підтверджують свій статус нелюдів, у Черкаському району продовжують допомогати захисникам та громадам, які цього потребують.

Волонтери Олександр Темноход та Віталій Колісник поповнили районний гуманітарний хаб-склад благодійним вантажем з Італії.

Доставили борошно, джем, овочеву консервацію, каву, рис, печиво, макаронні вироби, дитяче харчування, діабетичне харчування, рідке мило, зубні пасти та щітки, гелі для душу, підгузки для дорослих, медикаменти, тканину та вологі серветки.

Збирати вантаж за кордоном допомогали волонтери асоціації «SOS Vesuviana», президент асоціації – Степан Шепічак, і асоціація «S Vincenzo de Paoli», президент асоціації – Lucia Venusto.

Волонтер Сергій Канчуківський доставив гуманітарну допомогу з Польщі.

Це – дитячі молочні та овочеві суміші, м‘ясні консерви, рис, гречка, спальні мішки, одяг, взуття, зубні пасти, рідке та тверде мило, гель для прання, дитячий пральний порошок та інші миючі засоби.

Відвантажили із хаб-складу для потреб військових, наших земляків на передовій – консервацію м‘ясну та овочеву, молоко, макаронні вироби, каву, печиво, олію, спальники, мило, зубні пасти, пральні порошки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.