У районі продовжують запезбечувати гуманітарною допомогою тих, хто цього потребує

Районний хаб-склад продовжує отримувати допомогу від благодійників та волонтерів. У свою чергу, із складу отримане спрямовують малозабезпеченим громадянам, ВПО та військовим підрозділам.

Благодійному фонду «Нью ренесанс», керівник Лариса Малкова, відвантажили макарони, томати, рибні консерви, дитяче харчування, дитяче пюре та підгузки для дітей, а також вологі серветки і гелі для душу. Організація займається наданням допомоги соціально незахищеним верствам населенням та усім, хто цього потребує у нелегкий воєнний час.

Знайшов своїх споживачів корм для собак, який ми отримали від благодійників та волонтерів Олега Грушевского, Олександра Темнохода і Віталія Колісника.

100 кг корму для собак та 4 мішки сухого молока передали громадській організації «Хвіст», яка допомагає безпритульним тваринам, здійснює захист тварин від жорстокого поводження.

Начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала благодійникам, волонтерам, громадським організаціям, усім, хто продовжує трудитися та допомагати в тилу. Також, усіх, хто має можливість, запрошують долучатися до добрих справ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.