У районі продовжують обстежувати стан захисних споруд та облаштовувати “пункти незламності”

З метою забезпечення безпеки та захисту населення району у Черкаській РВА відбулася нарада за участі керівників районних відділів СБУ, Нацполіції, Черкаської та Смілянської прокуратур, начальника Черкаського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області та спеціалістів відділів Черкаської районної військової адміністрації.

Враховуючи новий навчальний рік, разом із представниками органів силових структур, обговорили питання, що стосуються захисних споруд для населення у районі.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації, часті сигнали тривоги, ракетні атаки, а також хімічні та радіаційні загрози, стали нашою реальністю. Тому забезпечення доступності укриттів та їх належний стан є надважливим питанням.

Загалом силами органів місцевого самоврядування у Черкаському районі було обладнано 163 найпростіших укриття. Наразі працівники ДСНС та Нацполіції продовжують обстеження захисних споруд.

Також у співпраці з робітниками ДСНС, на випадок блекаутів, продовжуємо облаштувати «пункти незламності» аби бути готовими до будь-якого сценарію підступного ворога.

Нині у району готуються до наближення осінньо-зимового сезону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.