У районній бібліотеці розповіли про цікавих відвідувачів та щедрих благодійників

IMG_20180616_125001Дені Дідро говорив «Здійснюйте добро, поки ви живете». Дарування книг бібліотекам – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду, це безкорисна  щедрість та добра воля дарувальника. Якщо  книг надходить від читачів в дарунок багато – це характеризує  престиж  бібліотеки, її місце у житті громади, яскраво свідчить про опікування її долею.

Акція «Подаруй бібліотеці книги» в Костянтинівській сільській книгозбірні проводиться постійно і вже багато років. За недостатнього виділення  державних кошті на поповнення книжкового фонду, подаровані книги є основним джерелом поновлення книжкових ресурсів нашої бібліотеки. 

Не став винятком і 2018 рік. Так нещодавно до бібліотеки завітала сім’я Тимошенків. Віра Гаврилівна – вчитель  математики, Микола Олексійович – вчитель фізики, свого часу очолював Смілянський район, зараз обоє на заслуженому відпочинку. Це надзвичайно інтелігентна родина, Освітяни з великої літери, люди, які розуміють важливість книги і люб’язно поділилися з нашими читачами своїми книжковими скарбами.

Тетяна Вікторівна Шугар-Благодарна, наша талановита поетеса, постійно дарує нашим читачам свої поетичні збірки, а також книги з домашньої бібліотеки – це твори  місцевих авторів, яких ми, сільські бібліотекарі, також бачимо дуже рідко. Не так давно передала підбірку фантастики і пригодницьких романів.

А як не згадати постійного відвідувача і читача нашої бібліотеки Анатолія Володимировича Поліщука. Цей чоловік – ходяча бібліотека. Він перечитав 90% книжкового фонду. Дуже любить читати історичну літературу, особливо ту, що стосується України. Так от він є постійним меценатом книгозбірні. Його книги ще пахнуть типографією, тому що нові. Він говорить: «Я прочитав, хай і інші це прочитають».

Дякую вчительці математики Ларисі Василівні Свиридовій, у якої на кожен Всеукраїнський день бібліотек є для нас книжковий подарунок.

Щиро і безмежно вдячна  багатьом жителям нашого села за підтримку Костянтинівської бібліотеки, за подаровані вами книги, бо впевнена – вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою нашого цікавого і змістовного фонду.

За інформацією сектору культури райдержадміністрації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *