У Раді хочуть скасувати «карантин вихідного дня»

1611202_iУ парламенті зареєстрована постанова, що містить рекомендацію Кабінету Міністрів скасувати «карантин вихідного дня».

Про це під час погоджувальної ради заявила заступниця голови ВР Олена Кондратюк, передає osvita.ua.

На її переконання, люди очікують від парламенту розумних та виважених рішень, зокрема, в частині введення «карантину вихідного дня».

«Сьогодні ми маємо знайти правильні слова та рішення для підтримки медиків, підприємців, поліцейських, військових, вчителів — всіх, хто із занепокоєнням дивиться на темпи поширення коронавірусу», – зазначила Кондратюк.

Насамперед, за її словами, це несприйняття суспільством «карантину вихідного дня», запровадженого урядом.

«Кабінет Міністрів, не порадившись з парламентом та громадами, вдався до неоднозначних рішень, які ставлять багатьох громадян у безвихідне становище. Саме тому сьогодні під моїм керівництвом була зареєстрована спеціальна постанова Верховної Ради №4381 з рекомендацією уряду скасувати «карантин вихідного дня», – підкреслила заступниця голови парламенту.

Заступниця голови ВР також повідомила, що на вівторок до парламенту запрошується прем’єр-міністр Денис Шмигаль та весь склад уряду для надання пояснень щодо «карантину вихідного дня».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *