У Смілі перевіряють, чи дотримуються у закладах та на ринках карантинних обмежень

20211115_121613Як повідомили у відділі економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів, із запровадженням червоного рівня епідемічної небезпеки з 12 листопада, працівники виконавчого комітету спільно з представниками Смілянського управління Держпродспоживслужби, відділу поліції №2 проводять перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів, що передбачені для «червоної» зони.

Днями перевірили заклади ресторанного господарства, торгівлі, побуту, а також на смілянські ринки.

Посадовці перевіряли наявність сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників та відвідувачів, антисептичних та дезінфікуючих засобів, інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби, тимчасове маркування.

Були виявлені незначні порушення, про що попереджені підприємці, які здійснюють господарську діяльність. Крім того, спеціалісти проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо діючих карантинних обмежень.

За їх порушення передбачено штраф – від 17 000 до 34 000 гривень, на посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

Робочі групи по контролю та моніторингу організації та здійснення протиепідемічних обмежень на території Сміли на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 працюватимуть і надалі.

З повагою

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.