У прокуратурі закликають батьків слідкувати за поведінкою та дозвіллям дітей

Останнім часом набули поширення факти посягання на статеву свободу та недоторканість неповнолітніх, що є загрозою для їх фізичного та психічного здоров’я, нормального становлення особистості.

Запобігання скоєнню протиправних дій стосовно дітей із сексуальних мотивів, у тому числі штучного звернення їх уваги до шкідливих контентів в соціальних мережах та інтернет-ресурсах, зараз як ніколи потребує посилення обізнаності неповнолітніх з основних питань моральності та безпеки у сфері статевих стосунків.

Оскільки діти почали проводити більше часу на віртуальних платформах, вони стали вразливішими до сексуальної експлуатації та активних спроб віртуального знайомства і залицяння через Інтернет, адже зловмисники прагнуть використати таку можливість у механізмі скоєння злочинів.
Через збільшення часу, який діти проводять онлайн та послаблення контролю з боку дорослих, ризик натрапити на потенційно шкідливий та насильницький контент, а також стати жертвою злочинних посягань сексуального характеру збільшується в рази.

Найважливішу роль у профілактичних заходах має роз’яснювальна робота батьків та осіб, які їх заміняють, а також безпосередній контроль дозвілля дітей.

Тому, в обласній прокуратурі вкотре звертають увагу батьків на необхідність проведення систематичних роз’яснювальних і профілактичних заходів!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.